Header image Emblem

Zg. Korena 32
2242 Zg. Korena
Tel.: 02 6300 650
E-Pošta: os.korena@guest.arnes.si

  

Akcija

podari malico.

 

Domov
Vrtec
O šoli
Za starše
Izbirni predmeti
Dnevi dejavnosti
Interesne dejavnosti
Dodatne aktivnosti
Obvestila
Projekti
Informacije javnega značaja
Povezave
Šolski časopis Korenček
Tekmovanja
Arhiv

 
 
Učitelji

Kristina Ajlec

Vzgojiteljica

tina.ajlec@guest.arnes.si

Mihaela Cvetko

Vzgojiteljica

korenjaki.bibe@gmail.com

Manja Čurič

Vzgojiteljica

manja.curic@gmail.com

Djuran Anton Učitelj tehnike in fizike anton.djuran@guest.arnes.si

Suzana Djuran

Učiteljica razrednega pouka

suzana.kukec@guest.arnes.si

Petra Dovar

Učiteljica angleškega in nemškega jezika

petra.dovar@gmail.com

Klemen Kerstein Učitelj geografije in angleščine klemen.kerstein@gmail.com

Andreja Flis

Učiteljica likovne umetnosti

andreja.flis@guest.arnes.si

Milena Golob

Učiteljica razrednega pouka

golob.milena@amis.net

Metka Kolar

Vzgojiteljica, učiteljica razrednega pouka

kolar.metka@gmail.com

Kramberger Primož Učitelj glasbene umetnosti primoz.kramberger@gmail.com

Jasmina Križan Murko

Pedagoginja

jasmina.krizan-murko@guest.arnes.si

Kušar Natalija Učiteljica biologije in kemije natalija.kusar@triera.net

Angela Lešnik

Učiteljica matematike in fizike

angela.lesnik@guest.arnes.si

Peter Lešnik

Učitelj matematike, računalnikar

peter.lesnik@guest.arnes.si

Simona Lovrec

Učiteljica razrednega pouka

simona.lovrec@guest.arnes.si

Darinka Mulaosmanovič Učiteljica slovenskega jezika darinka.mulaosmanovic@guest.arnes.si

Nataša Naraglav Turk

Učiteljica razrednega pouka

natasa.naraglav@guest.arnes.si

Francka Nipič

Vzgojiteljica

francka.nipic@siol.net

Simona Podrepšek

Učiteljica razrednega pouka

simona.podrepsek@guest.arnes.si

Brigita Posl

Učiteljica razrednega pouka

brigita.posl@gmail.com

Renata Rižner

Učiteljica športa

renata.rizner@guest.arnes.si

Ljudmila Šenekar

Učiteljica zgodovine in geografije

l.senekar@windowslive.com

Jožica Štefanec

Vzgojiteljica

stefanec.jozica@gmail.com

Katja Štuber

Vzgojiteljica

katja.stuber@gmail.com

Janja Tepeh

Učiteljica razrednega pouka

janja.majc@gmail.com

Anica Toplak

Pedagoginja, učitelj OPB

anica.toplak@guest.arnes.si

Andrej Turk

Vzgojitelj

andrej.turk@yahoo.com

 

 

 
 
Izdelava strani: Lešnik Peter